Pestobarevný keramický ptáček Pestobarevný keramický ptáček

Kód: 89
Tip
90 Kč
Skladem

Odlévaný pestrobarevný ptáček pro radost do zahrady, na terasu či do květináče. Oblíbená a vděčná dekorace vašeho domova. Lze ptáčka zavěsit, dozdobit s ním poličku, stolek, proutěnou dekoraci, nebo jako zápich na drát.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odlévaný pestrobarevný ptáček pro radost do zahrady, na terasu či do květináče. Oblíbená a vděčná dekorace vašeho domova. Lze ptáčka zavěsit, dozdobit s ním poličku, stolek, proutěnou dekoraci.

Vyrábím pro vás ptáčky s dírkami, které jsou dekorativní. Dírky také můžete využít k zavěšení  svého ptáčka na strom či větvičku. Využijte vlastní kreativitu, budete za to šťastni! Keramičtí ptáčci se lépe vyjímají v hejnu. Mají tři velikosti. 6cm, 7cm a 9cm. Cena je za všechna stejná.

Milé zákaznice se vracejí, přikupují a nebo čekají na další barevnou edici! Přeji vám zdařilý výběr. Klidně napište, poradím moc ráda!

Barevnost ptáčků je v každé edici trochu jiná. Pokud byste rádi např. ptáčky do modra, více oranžové vyberu za vás , nafotím, schválíte a ráda pošlu. Nezvládnu asi fotit každého ptáčka, velmi rychle odlétají k zákazníkovi... tak ráda Vám pošlu přes Messenger,  What s App aktuální fota.