Bílý ptáček s kobaltovým vzorem Bílý ptáček s efektem

Kód: 100
90 Kč
Skladem

Odlévaný  ptáček pro radost do zahrady, na terasu či do květináče. Dekorovala jsem je modrým kobaltem, trochu jako modrotisk. Bílo - modrá kombinace působí tradičně, klidně. Je to blíbená a vděčná dekorace vašeho domova. Lze ptáčka zavěsit, dozdobit s ním poličku, stolek, proutěnou dekoraci, nebo jako zápich na drát.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odlévaný  ptáček pro radost do zahrady, na terasu či do květináče. Oblíbená a vděčná dekorace vašeho domova. Lze ptáčka zavěsit, dozdobit s ním poličku, stolek, proutěnou dekoraci.

Dekorovala jsem je modrým kobaltem, trochu jako modrotisk. Bílo - modrá kombinace působí tradičně, klidně. Je to blíbená a vděčná dekorace vašeho domova

Vyrábím pro vás i ptáčky s dírkami po celém tělíčku, které jsou dekorativní. Využijta své ptáčky i k zavěšení  svého na strom či větvičku. Využijte vlastní kreativitu, budete za to šťastni! Keramičtí ptáčci se lépe vyjímají v hejnu. Mají tři velikosti. 6cm, 7cm a 9cm. Cena je za všechna stejná.

Ptáčky také můžete využít jako zápich na drát, kde se ptáček bude lehce pohupovat a dotvářet zahradní atmosféru..

Milé zákaznice se vracejí, přikupují a nebo čekají na další barevnou edici! Přeji vám zdařilý výběr. Klidně napište, poradím moc ráda!

Barevnost odstínů kobaltu a bílé  je v každé edici trochu jiná. To ke keramice patří!

Doplňkové parametry

Kategorie: Ptáčci.
? Keramika: Dekorativní